ilkadım nakliyat

İlkadım nakliyat 1985 Yılından bu yana Samsun evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Firmamızın bünyesinde bulunan ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz kaliteli paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek yeni adresinize taşımaktayız. Evden eve nakliye firmaları arasında fark yaratmak için her zaman ileri teknolojiden yararlanarak yeniliklerle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.

İlkadım nakliyat  sürecinin başından beri firmamız nakliye esnasında hijyen kurallarının önemini vurguladı. Salgın hastalık döneminden çok önce bile müşterilerimize özel tek seferlik ambalaj ürünleri kullandık. Çalışan personelimizin sağlık durumu ve sigorta sürecini takip ettik.

Samsun nakliyat biz iş yaparken temizlik kuralları ve bulaşıcı hastalıklara karşı ciddi önlem aldık. Şu anda Covid -19 salgını kapsamında en ciddi önlemleri alan firmayız. Bu her zaman ciddi bir şekilde devam edecektir. Her şeyden önce sağlık diyerek işimize devam ediyoruz.

İlkadım Nakliyat Firmaları

İlkadım evden eve nakliyat olarak; her işin bir bedeli olduğu kanaatindeyiz ve asla gerçek değerin altına sadece rekabet olsun diye fiyatlarımızı başka bir firmanın altında vermediğimizi bilmenizi isteriz. Bir hizmetin gerçek değerinin altındaki tüm fiyatlar için alacağınız hizmetin kalitesi, eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlardan dolayı hizmet sonrası firmayı suçlayamayacağınız gibi eldeki eşyalarınızın zararını da tanzim edemeye bilirsiniz. Dolayısı ile bir işi yaptırmadan önce tüm teknik ayrıntıyı öğrenmenizin faydası bulunmaktadır. 

İlkadım nakliyat bu konuda da firmamız siz değerli ev sahiplene oldukça uygun fiyatlarda hizmet sunar. Evinizdeki tüm eşyaların güvenli taşıması için tüm ekibimiz birlikte hareket etmektedir. Ekonomik Nakliye Hizmeti Ev taşımak tek başına ev sahiplerinin yapabileceği bir iş değildir.