Fabrika Taşımacılığı

Samsun Nakliyat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan firmamız güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Atakum Nakliyat ekibi fabrika taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Firmamız işlerini uzman personellerle gerçekleştirdiği gibi taşıma için kullandığı ekipmanları da kaliteli olarak seçmektedir. Ayrıca firmamız ile gerçekleştirilecek fabrika taşımacılığı işleminin her aşaması sigorta kapsamında bulunarak fabrikanızda ki bütün aletler ve araçlar garanti altına alınmaktadır.

Her ne olursa olsun, nereye gitmesi, gideceği yere nasıl gitmesi gerekirse gereksin, Samsun Atakum Lojistiğinizi zamanında ve bütçe dahilinde işletmenize yardımcı olabilir. İster denizyolu veya demiryolu isterse kara yoluyla olsun, samsun nakliyat sürecini (Kapsamlı ithalat ve ihracat hizmetleri dahil olmak üzere) kolaylaştırmak için tasarlanmış detaylı bir hizmet paketi sunuyoruz.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Samsun Taşımacılık bu hizmet büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika nakliye gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Fabrikada yapılan işlerin aksaması üretiminde aksaması anlamına gelmektedir. Bu durum ise fabrikaya taşınma hizmeti dışında ek masraf olarak eklenmektedir. Bu nedenle firmamız fabrika taşımacılığında uygulamış olduğu ekspertiz hizmeti ile taşıma işlemi öncesi fabrikada ki eşyaları ve durumu inceleyerek işlerin aksamadan nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili plan hazırlamaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat uzman personelimizin hazırlamış olduğu plan doğrultusunda fabrikanızda ki iş makinalarının sıfır hasar ile en ekonomik şekilde diğer yere taşıma işlemi sağlanmaktadır. Üstelik firmamız sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmetten hiç bir ücret talep etmemektedir. Firmamız nakil işlemini gerçekleştirmeden önce fabrikanızda ki eşyaları türlerine göre kategorilere ayırarak üzerlerine yazmaktadır. Böylece eşyalarınız diğer yere taşındığında hiç bir karışıklık çıkmamaktadır. Ustalarımız tarafından büyük bir titizlik ile paketlenmiş olan araçlarınız ve makineleriniz olası aksiliklerden korunmaktadır.

Samsun Nakliye eşyalarınız araçlara sabitlendikten sonra diğer tarafa taşındığı için eşyalarınıza yolda giderken hiç bir zarar gelmemektedir. Eşyalarınız yeni yerlerine ulaştığında ise personellerimiz tarafından kurulum ve monte işlemleri yapılarak fabrika taşımacılığı hizmetinin son aşaması tamamlanmaktadır. Güven, kaliteli ve ekonomikliğin bir arada bulunduğu en iyi fabrika taşımacılığı hizmetini almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.