Parça Eşya Taşımacılığı

Samsun evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin parça eşyalarını evinizden alıyor, istediğiniz adrese teslimatını sağlıyor. Bu hizmetimiz her ay içinde haftalık olarak Türkiye il sınırları içerisinde parça eşya nakliyesinin organizasyonunu yapmaktadır.

Sizlere günümüzün verdiği son teknoloji ekipmanlarıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsun Nakliyat ta en hesaplı fiyatlar ile tam zamanında güvenilir parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Samsun Nakliyeciler Sitesi yüksek taşıma maliyetleri ortadan kaldırmış olacak ve size ekstra çıkan masrafların önüne geçmiş olacağını düşünmekteyiz. Sorunsuz, güvenli bir parça eşya taşıma hizmeti almak için atakum nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimizde amacımız herkese hitap ederek bireysel ve kurumsal olarak taşıma hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Samsun evden eve yapılan taşımacılığın bir parçası olan parça taşımacılıkta da samsun evden eve taşımacılık ta uygulanan durumların bu taşımacılık türü içinde geçerli olmasına dikkat etmeliyiz.

Samsun Taşımacılık şehir içi, şehirler arası taşımalarda eşyanızın miktarı, boyutu ne olursa olsun anlaşmalı çalışmış olduğumuz ; diğer nakliye firmaları tarafından çalışmalarımız koordinasyonlu bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel evden eve taşımacılık şirketleri tarafından parça eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlar ile taşıtabilir siniz.

Samsun Nakliyat bu duruma örnek verecek olursak eşyalara yapılan sigortalama işleminin bu eşyalar içinde yapılması yani herhangi bir nedenden dolayı taşınan eşyaların başına gelen sorunlar sonucunda taşınan malın parasını sigorta tarafından karşılanması gibi durumlara dikkat etmeliyiz.

Samsun Parça eşya grubunda olan eşyalar nelerdir?

Samsun Taşımacılık parça eşyalar arasında yazlık eşyalar, öğrenci eşyaları, bekar eşyası, birkaç parça koltuk kanepe, beyaz eşyalar olarak nitelendirilmektedir.

Parça eşyalarınız taşınması gerçekleştirilmeden önce müşterimizin eşya miktarı, çeşidi, türü öğrenildikten sonra adres bilgisi alınır ve taşınma hizmetinin ilk başlangıcı sağlanır.

Samsun Nakliyat Müşterimizin belirtmiş olduğu adrese elemanlarımız gider ve eşyaların ambalajını en iyi şekilde yapmaktadır.

Sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir ve gidecek olan adrese gitmek için eşyalar yola koyulur.

Ücretsiz ekspertiz elemanımız evinizi inceleyerek size net fiyat ve iş bilgisi sunar. Samsun nakliyat olarak bizim işimiz, size en iyi şekilde şehirler arası sigortalı ev taşıma hizmetini sunabilmektedir.

Samsun Nakliyat parça eşya taşımacılığında nakliye araçlarımızın tümü özel taşıma işleri için dizayn edilmiş iç kısımları mobilya ahşap kaplı, dış kasa bölümü ise kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır. Samsun Nakliyat bu araçlarda taşınan eşyalarda kesinlikle zarar görme olasılığı yok diyebiliriz. Eşyalarınıza demonte ve montaj yapılması gerekiyor ise eşyanızın aldığı yerde deneyimli elemanlarımız monte aşamasını yapar, eşyanın gideceği yerde ise kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Samsun Nakliyat Sizlerde garantili, sigortalı, şehir içi, şehirler arası parça eşya taşımacılık işlerinizde firmamıza güvenebilir, eşyalarınızı hesaplı olarak firmamız aracılığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

SAMSUN NAKLİYAT EXPERTİZ

Parça Eşya Taşımacılığı Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Parça Eşya Taşımacılığı taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Samsun Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan soma operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Mobilyalar: Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye: Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Müşteri taleplerine maksimum cevap verebilecek donanıma sahibiz. Samsun Nakliyat anlayışının en iyi şekilde yapılmasını sağlayan ekibimiz yeni yaşam alanlarınıza veya işyerlerinize taşınma kolaylığı sağlamakta sınır tanımadan hizmet sunarız.

Samsun Parça Eşya Taşımacılığı

Beyaz Eşyalar:Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar: Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo:Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize, Lamba: Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta: Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar:Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri: Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Samsun Nakliyat‘ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.