Atakum Nakliyat

Atakum Nakliyat
Atakum Nakliyat

Atakum Nakliyat  yıllardır Samsun Evden Eve Nakliyat sektöründe profesyoneller tarafından 1985’te kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.

Samsun Nakliyat hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tamamlamayi prensip edinmiş bir firmayiz.

Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunların hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada Samsun evden eve nakliyat tüm bu zorluklarınızı bildiği için en azindan evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.

Samsun Nakliye , Samsun Evden Eve Taşımacılık alanında yaptığımız profosyonel çalışma ile evden eve taşımacılık ta ve kuru yük te yurt içi acenta ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibarı ile bütün illere kapalı kasa araçlarımız ve mobilya ustalarımız ile kara  taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme, hizmeti sunmaktadır.Çünkü bu sayedeantikalarınızı, mobilyalarınızı, evraklarınızı, kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı, yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi, çocuklarınıza ve torunlarınıza saklamak istediğiniz eşyaları uzun seneler boyunca zarar görmeden gönül rahatlığıyla saklayabilir ve depoya kaldırabilirsiniz.

Samsun Taşımacılık ayrıca geliştirilen organizasyon yapısı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.

Atakum Nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka firmanın referanslarını inceleyin.

Firmamız evden eve nakliyat hizmeti verilirken aşağıdaki konular uygulanmaktadır.

Çünkü taşınmaya karar verdiniz ve eşyalarınız en iyi şekilde taşınması İçin firma arayışınıza girdiğinizi biliyoruz.

Samsun Nakliyat samsun dan ve türkiyenin her noktası nakliye hizmeti verir.

Teknoloji nin katkısı ile asansörlü taşımacılık ta eşyalarınıza harsızlık garantisi verilmektedir.

Samsun evden eve taşımacılık firmaları arasında hatırı sayılır bir yeri olan Atakum Taşımacılık firması gerek ambalajlama gerek taşıma aşamasında yenilikçi sistemleriyle adından söz ettirmektedir.

Atakum Nakliyat A.Ş.

Samsun Evden Eve Nakliyat doğru yerde. 33 yıllık tecrübe ve güvenilir referanslarla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ücretsiz keşif fırsatlarına anında erişin. Asansörler, paketlenmiş, monte edilmiş ve demonte edilmiş profesyonel bir ekip tarafından daima ön planda tutularak müşteri memnuniyetine hizmet ediliyor.

Samsun Nakliyat kendi mallarına dikkat ederek değerli müşterilerimizin ürünlerini taşımaya başlıyoruz. Değerli müşterilerimiz, geniş bir hizmet yelpazesi yelpazesi ile size hizmet etmekteyiz, istifleyici marangözer’in paketlenmesi ve montajı ve sökülmesi.

Atakum nakliyat kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Atakum Nakliyat, uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Samsun Nakliyat filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.Bir gün önceden demonte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli istifçi ustalarımız tarafından araçlara yüklenir.

Samsun Nakliyat Kıstasları:

Kapalı kasa evden eve araçları
Yeterli sayıda Araç ve Personel desteği
Mobilya,Tesisat,Elektrikçi Ustaları
Uygun ve yeni Ambalaj malzemeleri
Ekonomik nakliyat fiyatları
Yüksek sorumluluk duygusu
Yılların Deneyimi
Kalite bilinci
Sürekli gelişim inancı
İş ahlakına bağlılık

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT 

Samsun Nakliyat müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede tutmak ve bu seviyede hareket etmektir.1985 yılından beri gelen tecrübemizle 2006 yılında kurulan şirketimiz; sürekli gelişerek sektörün gerektirdiği son model araçlarımızla , takım ve donanımları bünyesine katarak, dürüstlük prensibiyle siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Eşya da demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.

Samsun Nakliyeciler Sitesi hizmetini gerçekleştirmiş olduğumuz saygıdeğer müşterilerimize sunduğumuz bütün çalışmalarda göstermiş olduğumuz azami dikkat ve sıfır hasar prensibinin yansıtıldığı çalışmalarımızı lütfen samsun evden eve nakliyat sitemiz üzerinden inceleyiniz. Bu balgamda;

  • Asansörlü Taşımacılık
  • Eşya Depolama
  • Evden eve nakliyat
  • Şehir içi veya Şehirlerarası Nakliyat
  • Ofis&Büro, Şirket Taşımacılığı

Alanlarında nakliyat hizmetlerini en uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile alabileceğiniz kuruluşumuzu tercih eden saygı değer müşterilerimizin bizlere duyduğu güveni boşa çıkarmamak üzerinde durduğumuz en önemli kavramdır.

EVDEN EVE SAMSUN NAKLİYECİLER

Samsun Taşımacılık firması Atakum Nakliyat olarak temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Samsun Nakliyat işleri söz konusu prensip çerçevesinde firmamız Atakum Nakliyat özellikle samsun şehir içi ve şehirler arası taşımacılık  hizmeti sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Atakum Nakliyat Samsun Nakliyeciler olarak düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Samsun Taşımacılık ta garantili nakliyat‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.

Atakum Evden Eve Nakliyat   ( İndirimi Fiyatlar Başladı)Firmamız eşyalarınızın en yüksek kalitede taşınmasını garantiliyor.

Samsun Nakliyeciler Sitesi olarak garantili hizmet Türkiye içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak yine sizin istediğiniz herhangi bir yere en iyi,en hızlı, en güvenli, en ekonomik şekilde götürüyoruz. Atakum Nakliyat Fiyat verme ve taşıma öncesi ekspertiz (eşyaların boyutlarının belirlenişi ve kullanılacak araç seçimi) işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Atakum Taşımacılık Evden eve her taşımada demontaj, paketleme, nakliye, nakliye sonrası kolilerin açılması,montaj, mobilyaların zevkinize göre yerleşimi hizmetlerini itinalı şekilde yapan Atakum Nakliyat 7 gün 24 saat telefonunuzu bekliyor.

Samsun Evden Eve nakliyat şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma, ofistaşıma, depolama hizmeti vermekteyiz.

Son 5 yılda gelişen evden eve nakliyat sektörü diğer illere göre daha aktif bir konumdadır.

Çünkü Atakum evden eve nakliye özen isteyen, profesyonellik ve tecrübe gerektiren iştir.

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYE BİLGİLERİ

Atakum nakliyat kendi bünyemizde bulunan evden eve nakliyat araçlarımızla bu sektöründe öncü firmalar arasındadır.

Atakum Nakliyat Şehir içi ve şehirlerarası ekonomik evden eve nakliyat hizmetleri için büromuza bekliyoruz..

Samsun Nakliyat olarak müşterilerimizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutar.

Hizmet vermeyi amaçlayan noda nakliye firmaları olarak yılların tecrübesi günümüz teknolojisiyle de birleştirmiştir.

Atakum asansörlü evden eve nakliyat gerek simlerde Vinç, Lift kullanarak hizmete nakliyat taşıma hizmeti sunmaktayız.

Samsun Taşımacılık belirttiğimiz Atakum Nakliyat özellikle evden eve nakliyat alanında deneyimli ve çizgisini yükselten firmadır.

Atakum Nakliyat Samsun’un hemen her ilçesi için şehir içi taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

Samsun Nakliye  parça eşya taşıma işlemimiz ile eşyalarınız enkısa sürede belirtilen ile kapı teslimide yapılmaktadır.

31 yıldır atakum evden eve nakliyat kriterleriyle samsun’un sayılı firmalardan olmanın kıvancını duymaktayız. Samsun Evden eve nakliye hizmetimizin farkını bizimle ilk iletişime geçtiğinizde  hemen fark edeceksiniz.

Samsun evden eve nakliyat konusunda büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu şekilde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır.

Samsun Lojistik Köy = Samsun Taşımacılık Evden Eve Hizmetleri :

Genelde insanlar Samsun Taşımacılık işinin en kısa sürede tamamlanmasını ve güç içerisinde bitirilmesini istemektedirler. Tabii ki bu süreye etki eden birçok faktörün olduğundan söz etmek olasıdır. Çünkü iki ev arasındaki mesafe ve eşya sayısı süreye de doğrudan etki etmektedir. 

•Taşımacılık

•Depolama

•Elleçleme

•Konsolidasyon

•Ayrıştırma

•Gümrükleme

•ithalat ve ihracat

•Transit işlemler

•Alt yapı

•Sigorta ve bankacılık

•Danışmanlık

Samsun Nakliyat gibi eşya nakli alanında gerekli tüm alt yapısı firmamız garantisinde sunulmaktadır.

Samsun Nakliyat hizmetleri ile sizlere Samsun Nakliyeciler alanında kaliteli firma seçeneği sunmaktadır.

Sizde Samsun Nakliyat firması taşınma kolaylığını keşfederek öğrenin!

TEL: 0543 387 45 21 , 0362 438 13 73 , 0536 658 89 21

One thought on “Atakum Nakliyat

Yorumlar kapalı.