Samsun Atakum Taşımacılık

 Samsun taşımacılık Türkiye’nin güçlü taşımacılık gruplarından biri olan Atanak Grup’un öncü şirketi Samsun Evden Eve Nakliyat tır. 

2015 yılında asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmamızın vizyonu: Müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları ve bu ihtiyaca göre sunulan yenilikçi çözümlere dayanmaktadır.

Samsun evden eve nakliyat firmamız 1985’lı yılların evden eve nakliyat’ta kurumsal kimliği ile  alanında faaliyet göstermek üzere küçük bir şirket olarak oluşmuş ve günümüzde yirmibeş e aşkın çalışanı .  12 nin üzerinde özmal araçları ile  devam eden operasyonları ve kendi alanında en iyileri olan sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Atakum Nakliyat 1986 yılında kurulan Samsun Evden Eve Nakliyat  Ltd. Şti., kısa sürede Türkiye’nin taşımacılık firmaları arasında  sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Ofis taşıma hizmetlerimizde; eşyalarınıza önce ekspertiz yapıp sonra taşıması başlıyoruz.

Taşınılacak ev karton koli, karton fiçi, hava kabarcikli naylon, koli bant, battaniyeler vb. gibi kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak dikkatlice ambalajlanir.

Samsun Nakliyat eşyalarınız, uzmanlarımız tarafından güvenle istediğiniz yerden istediğiniz yere taşınır. Şehirler arası samsun evden eve nakliyat profosyonel kadrolar tarafından ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak yapılmalıdır.

Samsun Taşımacılık üstelik sizlere bu hizmet sunulacağında kendiniz depolanmaya ait ekstradan hiçbir çaba harcamıyorsunuz. Bizler kapınıza kadar gelerek gereken işlemleri yapıyor, hangi nesne neyle ambalajlanması gerekiyor ve neyle muhafaza edilmesi gerekiyorsa profesyonellikle yapıyoruz.