biz kimimz ?
 • Biz Kimiz ? Samsun taşımacılık Atanak şirketler grubu Odabaşı kardeşler tarafından Samsun merkezi kurulup daha sonra İzmir,Ankara,Bursa,Antalya,Samsun gibi bir çok ilde distribütörlük oluşturarak  faaliyet alanı otomotiv ,gıda ve taşımacılık sektöründe lider kuruluşlardan biridir.
 • Samsun evden eve nakliyat şirketler grubu en büyük sermaye alanı evden eve nakliyat olarak göstermektedir.20′nin üzerinde özmal araçlar ile Türkiye’nin  her noktasına kesintisiz hizmet sunmaktadır.
 • Samsun nakliye özellikle evden eve nakliyat işlerinde  konusunda uzman olan lider kuruluşlardan biridir.Firmanın Türkiye’de şehiriçi ve şehirler arası samsun nakliye söktöründe verdiği kalite hizmetleriyle   ile çözüm odaklı müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Samsun nakliye kendi ilkelerinden ve müşteri taleplerine cevap verme hususundaki hızlılık ve güvenilirlikten asla taviz vermeyen bir firma olarak 7/ 24 müşteri memnuniyeti için koşuşturan bir firmayız. Firmamız süreçlerinizi daha iyi, daha kolay, daha hızlı veya daha karlı hale getirmek için yollar bularak işletmenizin gelişmesi ve büyümesine yardımcı olacak yenilikçi çözümlere ulaşmanıza yardım ederiz.

Biz Kimiz ?

Büyüyen ve gelişen Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamız her zaman ayak uydurup sektörün gelişimine destek sağlamaktadır.

 Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10 – 15 gün önceden kayıt bırakırsanız sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

           Amacımız Nedir?

samsun evden eve nakliyat asansörlü taşıma

Biz Kimiz ?

 • Atakum Taşımacılık , Samsun Evden Eve Nakliyat  olarak görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı çağdaş teknolojileri kullanmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerinin üstünde  hizmetler sunmaktır.
 • Samsun Nakliyat 1985 yılından bu yana samsun taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızdır. Samsun Nakliyat sektöründe öncü ve güvenilir bir firma olmayı ilke edinmiştir.
 • Samsun Taşımacılık müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak, taşımış olduğumuz eşyanın sorumluğunu bilen bir ekip anlayışıyla hizmet vermekteyiz.
 • Samsun Taşımacılık firmamız tecrübeli eleman istihdamına, temiz kapalı araç filosu ve asansörlü taşıma sistemindedir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere önem veren bir taşıma anlayışıyla güven, sorumluluk ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden faaliyetine devam etmektedir.
 • Samsun evden eve nakliyat firmamızın hedefi, çağdaş yaşamın ve teknolojinin gereklerini yerine getirmektir. Samsun Atakum Taşımacılık kurumsal bir çalışma sistemiyle daha fazla nokta’da faaliyet gösterebilmek için alt yapımızı kurmaktadır. Müşteri şikayetlerini asgariye indirmek, samsun nakliyeciler sitesi araç filomuzu büyütmek, mevcut asansör hizmetimizi ve ekip sayımızı arttırmaktır. Kaliteyi güvenle birleştirip bu şekilde uzun yıllar Samsun Nakliyat sektöründe anılmasını sağlamaktır. Bizlere İletişim böümden irtibata geçebilirsiniz daha detaylı bilgi verelim.

Modern Ambalajlama

Biz Kimiz ?

Samsun Evden Eve Nakliyat ile yapıcağınız tüm ev iş yeri ve ofis nakliyesinde en çağdaş ambalajlama teknikleri ile karşılaşırsınız . Bunlar Samsun Nakliyat sektöründe lider olan Atakum Nakliyat firmamız uzman ekip elemanları ve modern ambalajlama teknikleri sayesinde hizmet sunar.

Atakum Taşımacılık bir çok ambalajlama malzemesi ile farklı tekniklerle olabilecek hasarı minimum riske sokmaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat sizinle taşınma öncesi planlama için sizlere, nakliye ekibimiz hareketiniz hakkında tam olarak bilgilendirilecek. ekibimiz, zamanlama, program ve ambalaj malzemelerinin ve özel gereksinimlerin farkında olacak ve eşyalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde paketlemek ve taşımak için ihtiyaç duydukları her şeyle evinize gelecek.

Samsun Nakliyat ekip elemanlarımız eşyalarınızın hasarsız taşınması için gayretli bir çalışma örneği sergilemektedirler.

Evden Eve Nakliyat Kriterleri

Biz Kimiz ?

Samsun Nakliyat amabalajlamada kullandığımız teknikleri şu şekildedir :

 • Mobilyalar için içi havayla dolu naylonlar ve battaniyeler.
 • Orjinal beyaz eşya kartonları.
 • Elbiseler için askılı dolaplar.
 • Kalın mukavva koliler.
 • Kırılacak eşya için beyaz kağıt kullanılır.
 • Taşıma için kullanılan malzemeler her ay yenisiyle değiştirilir

Biz Kimiz , Samsun Taşıma sektörüne öncülük eden kuruluşlardan biri olan Samsun Nakliyat sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetin keyfini  yaşatmaktadır.
Samsun Nakliyeciler Sitesi Türkiye’deki tüm şehirlere yayılmış olan geniş bir araç filomuz ve asansör sistemiz mevcuttur..Şehir içi ve şehirler arası mesafe farkı gözetmeksizin    nakil işleriniz gerçekleştirilir.

Ev,ofis,fabrika,banka ,dershane, okul ,imalathane v.b mekan taşımasıcılığı,mekan    düzenleme , depolama ,ambalaj ve koli kiralamadır.

Samsun Atakum Taşımacılık gibi geniş hizmet yelpazesi ile nakliyeciliğin sınırlarını değiştirmektedir.Asansör kullanımı asansörsüz taşımalara göre 250₺ ile 400₺ arası fark eder. Fiyatları samsun evden eve nakliyat platformu aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Samsun Nakliyat ta mükemmellik istiyorsanız doğru adrestesiniz , ve güvendesiniz …!


Samsun Evden Eve Nakliyat hizmet verdiğimiz tüm alanlarda her zaman öncelik olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gelmekte bu da firma kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firma “ Atakum Nakliyat ” hem kurumsal hede bireysel hizmetleri ile durmadan büyümektedir.

Samsun Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları Firma olarak ülke çapında samsun  şehirler arası nakliyat evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Biz Kimiz ? , Samsun Taşımacılık Kimdir? , Yaptığı İşler Nelerdir ?

Biz Kimiz ?


Samsun Nakliyat saygın ve seçkin profil sunan firmamız, geçmişten günümüze geçen süreçte kalite politikasında somutlaşan yönetimsel ve hizmet felsefelerini uygulayarak, alanında tanınan ve tercih edilen bir kuruluş olmuştur.
• Biz Kimiz , samsun şehirler arası nakliyat hizmetimizde; eşyalarınıza değerinde eşya kaskosu yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınızın güven altında Türkiye’nin her noktasına ulaşmasına yardımcı oluyoruz.
• Yüksek hizmet kalitesi ile müşterilimize güvenilir hizmet vermek,
• Müşteri şartnamelerine ve ulusal standartlara uygun faaliyet göstererek Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
• Personele kişisel gelişim eğitimleri ve teknik eğitimler vererek personelin performansı artırmayı sağlamak,
• Süreçler sürekli gözden geçirilerek aksayan yerlerin tespitini sağlamak ve bu aksaklıkları gidermek ve sürekli iyileştirme için gerekli kaynakları temin etmek, bu aşamada değişen şartlara göre firma politikasını gözden geçirmek,
• Firma hedeflerinin belirlenip bu hedeflere ulaşmak için hem personel katılımını sağlamak hem de gerekli kaynak oluşturmak.